Reference

Reference

Martin Mička                                                                                                                                                             Auto v dobrém stavu a čisté. Najeto přes 1000 km bez nejmenších problémů. Cena adekvátní službě. Jednání majitele vstřícné a velmi solidní. Všem doporučuji. Určitě zase využiji služeb půjčovny dodávek RUVA.

Půjčovna dodávek Ruva: Děkujeme.

 

Hana Blažková                                                                                                                                                               Auto jsme měli půjčené na zimní dovolenou do Itálie. Domluva s p. majitelem výborná a velmi vstřícná a vše klaplo dle domluvy. Kromě malého problému s pneumatikou na předním kole (mohlo se stát na kterémkoliv autě) bylo vše skvělé. Vřele DOPORUČUJEME a příště opět využijeme služeb půjčovny RUVA.

Půjčovna dodávek Ruva: Děkujeme.

 

David Varadinek                                                                                                                                                     Vozidlo jsem pronajal na cestu do Chorvatska pro 7 lidí. Jednání pronajímatelů vozidla bylo velmi vstřícné a bezproblémové a vše klaplo naprosto bez chyby.
Bohužel až při nájezdu na dálnici při 5 a 6 převodovém stupni se ve vozidle ozvala převodovka, která nebyla zrovna v kondici a projevovala se velmi hlasitým hlukem, který mi znemožňoval komunikaci se spolujezdcem, ale nijak neomezoval posádku vzadu ve voze. V tomhle malém peklíčku jsem s vozidlem urazil 2500km a po návratu na to pronajímatele upozornil.
Byl překvapen a Já věřím, že kdyby ho na to předchozí nájemce upozornil, vozidlo by mi v tomhle stavu na tak dalekou cestu nedal.
Rozhodně se k půjčovně RUVA vrátím, ale už budu opatrnější a budu žádat odzkoušení vozidla i při vyšších rychlostech.
Každopádně děkuji a půjčovnu RUVA rozhodně doporučuji.

Půjčovna dodávek Ruva: Děkujeme za recenzi. Mrzí nás to a polepšíme se.

Půjčovna dodávek Ruva: Převodovka už je zase ve skvělé kondici. 🙂

 

Jakub Doležal
Velmi rychlá, vstřícná komunikace, výborné podmínky, Opel Vivaro 9 míst v perfektním stavu, doporučuji 🙂

Půjčovna dodávek Ruva: Děkujeme

 

Milan Matolák                                                                                                                                                                           „Se zapůjčeným vozem Opel Vivaro jsme se vydali až na sever Norska za polární kruh. Komunikace s půjčovnou byla naprosto skvělá a příjemná. Půjčovna má velmi slušné ceny za kvalitní služby, které nabízí. Vyšli nám vstříc v mnoha ohledech a vůz jsme dostali perfektně vyleštěný jak zevnitř, tak z venku. Vůz byl téměř jako nový a cestování s takto prostorným vozem byla paráda. Vřele doporučujeme využít služby autopůjčovny RUVA.“

Půjčovna dodávek Ruva: Děkujeme.

 

Jan Buchtela                                                                                                                                                              „Určitě mohu doporučit, domluva byla absolutně bez problému a s dodávkou jsme byli také spokojeni.“

Půjčovna dodávek Ruva: Děkujeme.

 

Petr Letocha
„Naprostá spokojenost s přístupem i s půjčenou dodávkou. Služby firmy RUVA mohu jen doporučit.“

 

René Lima
“Děkuji firmě za báječnou spolupráci. Auto bylo připravené podle dohody a krásně mi vysvětlily jak s čím zacházet. Doporučuji každému kdo hledá kvalitu za moc dobrou cenu. Děkuji a budu se těšit na další půjčení. Lima”

 

Evča Kostovcikova
“Vozidlo jsem měla pronajaté pro účely stěhování. Vše proběhlo bez sebemenších problémů. S půjčovnou byla bezproblémová, rychlá komunikace, vyšli mi se vším maximálně vstříc. Řidič přijel ve stanovený čas, byl velmi zdvořilý a komunikativní. Auto naleštěné, interiér též naprosto čistý. Službu můžeme bez výčitek doporučit, byla jsem moc spokojená. Děkuji Vám, Eva.”